Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup papírového odpadu, plastového odpadu, elektroodpadu, všech druhů ocelových odpadů, odpadů z barevných kovů a ostatních odpadů.

Hlavní činností je separace papíru, který se následně dotřiďuje na třídící lince ručně. Ze směsi se vybírají nečistoty, mastný a zablácený papír, které se musí odvézt na skládku, a pak jednotlivé druhy papíru - zejména lepenkové obaly a kartonáž, noviny, časopisy a případně počítačové sjetiny. Papír se podle druhů lisuje do balíků a expeduje do papíren. Lepenka a kartonáž, spolu se směsným papírem se používá na výrobu lepenek, novinový papír se přidává do výroby nového novinového papíru. Vzniká tak 100% recyklovaný papír. Navíc při použití jedné tuny sběrového papíru je možné uspořit až dvě tuny dřeva a 100 000 litrů vody.

Dále zpracováváme plasty, které se odvážejí k dotřídění jako celek. Ze směsi plastů se na třídící lince vybírají PET láhve, PE fólie a lahvičky, případně pěnový polystyren. Použité fólie se vytřídí podle materiálu a barev a předávají se k opětovnému zpracování na výrobu granulátu pro výrobu fólií. Ostatní plasty se mohou dále třídit dle zájmu zpracovatelů. Obecně je recyklace vytříděných plastů velmi náročná, zejména na čistotu a proto je nezbytně nutné dodržovat správné zásady třídění.

Prohlédněte si výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Výkup odpadů

Máte zájem o naše služby, či dotaz? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontakt

S-FIRMA, s.r.o.
Cukrovarská 103
533 72 Moravany

Tel.: +420 724 804 493
E-mail:


© 2022, S-FIRMA, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑